סדנאות גיבוש

סדנאות גיבוש • אריה תבל
לדף הבית
אודות סדנת צחוק סדנאות צחוק צור קשר המלצות

לפעמים בלילה, כששקט סוף סוף, אני עוצם עיניים ומנסה להירדם, פתאום עולה בי ההבנה שאם יכניסו כספומט לבית ואני אלך לכול הרוחות, אף אחד  ירגיש

מי מאתנו לא מתמודד עם השגרה, השחיקה, עם הפחד משינוי, הלחץ, הצורך לרצות, להיות רלבנטיים וחיוניים ועם העובדה, שלהיות הורים זה כנראה להרבה זמן....

אתם רוצים לצחוק, אבל שלא יצחקו עליכם, נמאס לכם מהומור ירוד או סטנד-אפ שמכסח לכם את הצורה, רוצים שנינות, משהו אחר, מיוחד, בעל ערך מוסף?

תכירו את ד"ר סינקופה, "מטפל קליני" בבעיות של קצב ותזמון, "פסיכולוג" בגרוש שיושב אצלנו בראש ומגיש בהומור, טיפים ודרכים יצירתיות להתמודדות עם אתגרי החיים, תוך פיתוח אופטימיות שתאפשר לנו לאהוב את מי שאנחנו, את מה שיש לנו ולהפסיק לרוץ לשום מקום...!

אגב, סינקופה הוא מונח במוזיקה שמתאר סוג של שבירת קצב, דבר שמאפשר לנו טוויסט בעלילה... משהו כמו, ללכת לאיבוד במעלות תרשיחא, או לדוג בורי בים המלח... ניסית פעם? לקפוץ בנג'י מגשר אירי...? אתם מבינים ? לצבוע את השגרה!!!

"הדשא של השכן..." הוא מופע קומי, בועט, מרגש ומשתף קהל, המציע מבט משועשע ומפוכח על מרוץ החיים. המופע מתאים לאירועים פרטיים, ימי הולדת, פגישות מחזור, קבוצות חברים, חוגי בית ולכל מי שרוצה להכניס את ההומור לחייו מהדלת הראשית וכמובן לארגונים ומקומות עבודה שמבינים שעובד מחייך, שמח ומרוצה, בעל תחושת שייכות וגאוות יחידה, יעיל ומועיל הרבה יותר.

 

 

 

 

 

 

יום הולדת 40   יום הולדת 50    יום הולדת 60    רעיונות ליום הולדת

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם:

שם:
טלפון:
”יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז צ'רלי צ'פלין“
פסטיבל הצחוק 2019- גבעת חביבה
דרך הצחוק - מופע/הפעלה מטורף
מה שלמדתי מהבן שלי - הרצאה
מה הקטע שלך? ערב חברתי מעולם אחר...!
משחקים שמלמדים - על מנהיגות, חברות ושיתוף פעולה.
חכמת נשים - הרצאה מיוחדת ליום האישה

סדנאות צחוק , יוגה צחוק , סדנת צחוק , גיבוש , סדנאת צחוק , 

שירה בציבור , פורים , יום המשפחה , יום גיבוש , סדנאת יוגה צחוק ,

סדנאות יוגה צחוק , הפעלות גיבוש , הרצאות צחוק ו הומור .

מ- צחוק ו- שוקולד  יוצא " צחוקולד "

נבנה ע"י SMSITE - פתרונות אינטרנט